Hakkımızda

 

SİZDE KENDİNİZE AİT BİR MEZAT ŞİRKETİNİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

ÇARŞI MEZAT 2002 YILINDA PROFESYONEL BİR EKİP İLE KURULAN NÜMİSMATİK FİLATELİ VE EFEMERA ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN VE HER GEÇEN SENE DAHA ÇOK KOLEKSİYONERE ULAŞAN, BİR ÇOK PROJEYE İMZA ATMIŞ KAPSAMLI BİR MEZAT ŞİRKETİDİR. 

ÇARŞI MEZAT EKİBİ OLARAK SİZLERE SUNDUĞUMUZ YENİ HİZMETLER ARASINDA;

1- MEZAT SİTESİ SATIN ALMA 

2- MEZAT KİRALAMA 

3- MEZAT SİTESİ ALT YAPI ÇALIŞMALARI 

BULUNMAKTADIR. 

MEZAT SİTESİ SATIN ALMAK İSTEYEN DOSTLARIMIZ, PROFESYONEL KADROMUZ İLE OLUŞTURDUĞUMUZ ALTYAPI VE SAĞLADIĞIMIZ BRİFİNGLER DOĞRULTUSUNDA SADECE  BÜTÇE AYIRARAK KOLAYCA MEZAT SİTESİ SAHİBİ OLABİLİRLER.

AYRICA DİLERSENİZ  KARŞILIĞINDA MEZAT KİRALAYABİLİR VE SATIŞA KOYMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ ALICILARIYLA BULUŞTURABİLİRSİNİZ.

SİZLER İÇİN MEZAT SİTESİ ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ MEVCUTTUR. TÜM BU FIRSATLARDAN YARARLANMAK İÇİN ( 0535 761 58 44 - 0507 833 44 44 ) NUMARALARINDAN BİZLERE ULAŞABİLİR YA DA ( KAPALIÇARŞI YORGANCILAR KAPISI CAMİLİ HAN NO:56 DÜKKAN 2/4 BEYAZIT FATİH ) ADRESİMİZE GELEREK DOĞRUDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

ÇARŞI MEZAT OLARAK ALIM VE SATIMINI YAPTIĞIMIZ MATERYALLER; ANTİK OBJE - MADALYA -KAĞIT VE MADENİ PARA - GAZETE - PUL - OYUNCAK - TABLO - KARTPOSTAL - TESBİH VB.

1- ÜRÜN SATMAK VE ALMAK İSTEYENLER.

2- ALICILARDAN VE SATICILARDAN 100 DE 15  KOMİSYON ALIYORUZ.

 

 

2002 Yılında profesyonel olarak Çetin Nümismatik adıyla başladığımız yolculuğumuza 2012 yılından bu yana Çarşı Mezatıda dahil ederek bazen tarihe, çok gerilere, eskimeyene bazen de kıymetlenecek olan yeniye - doğru ilerlemekteyiz.

MEZATTAN ALINAN ÜRÜNLERİN ÖDEMESİ YAPILMADIĞI TAKDİRDE İPTAL EDİLEN ÜRÜNLERİN EMEK HAKKI OLAN KOMİSYON BEDELİ ALINACAKTIR.

KOMİSYON ALICI VE SATICIDAN EŞİT MİKTARDA TAHSİL EDİLİR.

Para, madalya, efemera, kartpostal, filateli, oyuncak, obje, kitap ve çok daha fazlası mezatlarımızda.

OBJE, PARA, PUL, EFEMERA, ANTİKA, OSMANLI ÜRÜNLER. 

 

HUKUK BÜROSU AVUKATIMIZ 
AV. MUSTAFA KUL